شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی چگونه بخواهید چگونه برسید

  • 8 خرداد 1398
  • 5443
  • 1

کتاب صوتی چگونه بخواهید چگونه برسید 

اثری افسانه ای از دو استاد بزرگ حوزه موفقیت و قانون جذب 

استر هیکس و وین دایر 

با گوش کردن به کتاب صوتی در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و همیشه و هر جا براحتی کتاب گوش کنید 

 

لحظه ای را تصور کنید که یکی از محبوب ترین و الهام بخش ترین اساتید معنوی با یکی از عارفان خردمند جهان با هم مشغول به مباحثه شوند، لحظه ای سرشار از بینش و آگاهی که هرگز تکرار نخواهد شد. این مباحثه الهام بخش نشستی معنوی در آناهیم کالیفرنیاست که بین دکتر وین دایر و استرهیکس برگزار می شود. در این مباحثه دکتر وین دایر سوالاتی را مطرح می کند که در طول چهل سال تحقیق و مطالعه در زمینه رشد شخصی و معنوی با آنها مواجه شده است و آبراهام (خرد جمعی) جواب هایی می دهد که حتماً باید آنها را بشنویم.

نوشتاری از دکتر وین دایر در رابطه با این مباحثه:

حدود سه دهه است که آموزه های آبراهام را مورد مطالعه قرار می دهم. از اینکه فرصتی پیش آمده است تا مباحثه ای با یکی از پیشگامان معنوی عصر حاضر داشته باشم، بسیار هیجان زده شدم. در این مباحثه موضوعاتی مطرح خواهد شد که فرصتی برای تعالی و اوج گرفتن روح شما فراهم می کند، به بلندایی که حتی نمی توانید تصور کنید. همان طور که در مقابل استر قرار گرفته بودم و به جواب های شگفت انگیز آبراهام گوش فرا می دادم، مسحور چیزهایی شده بودم که می شنیدم، همچنین تحت تاثیر انرژی پاک و خالصی بودم که آن روز عصر کل سالن را فرا گرفته بود. مثل پسر بچه ای بودم که با حیرت به ویترین آبنات فروشی خیره شده است و می تواند از هر کدام از آنها که دلش می خواهد امتحان کند. آموزه هایی که در این مباحثه مطرح می شود شما را به سطحی از آگاهی می رساند تا بتوانید آن زندگی را که می خواهید خلق کنید، زندگی سرشار از هیجان، آرامش، سعادت و تحقق آرزوها و اهداف. سال های قبل که دانشجوی دکترا بودم با حکمتی آشنا شدم که گویی خواب را از سرم پراند، این حکمت می گفت: تو همانی می شوی که تمام روز به آن می اندیشی؛ و در این مباحثه آبراهام به من آن حکمت و حقیقت بنیادین را دوباره گوشزد کرد. به جرات  می توانم بگویم این مباحثه خلاصه ای از تمام آموزه هایی است که طی سالیان سال قصد آموزش آنها را داشته ام.

  @homah13 پشتیبانی در تلگرام

 

پشتیبانی 

 09124825711 

ساعات تماس 9 صبح الی 9 شب

خرید محصول کتاب صوتی چگونه بخواهید چگونه برسید

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
alireza danaie در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آخه چه میتوانم بگویم وبا چه زبانی بتوانم تشکر کنم در جایی که قرار است سرنوشتی با قلمی-تون صدایی وآهنگی عوض شود واینست علت پیدایش انسان وجهان.با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/05/29 خریده ام

علیرضا دانایی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیزم.ممنونم از نظر لطفتون. موفق باشید

پاسخ

مطالب مرتبط