شبکه های اجتماعی

روش درمان شکست عشقی

  • 14 تير 1398
  • 1927
  • 1

 

به نام خداوندی که در همین نزدیکیست 


دوست من سلام ، به وب سایت رویاهاتوبساز دات کام خوش اومدی . 

 

الان که در حال مطالعه این مطلب هستی ، مطمئنا میخوای کاری بکنی تا عشق سابقت دوباره به زندگیت برگرده ، چون میخوای باهاش رویاهاتو بسازی و یه شانس مجدد به خودت و عشق قبلیت بدی ، شاید توی قلبت حس می کنی که این بهترین تصمیم زندگیت میتونه باشه .  شاید میخوای یه رابطه خاص و منحصربه فرد داشته باشی که همه از این رابطه تعریف بکنن ، شاید میخوای رابطه ای داشته باشی که آرزوی خیلی های دیگه است و...

در این دوره یاد میگیری چرا هر پسری علاقه مند به دختری هست که اونو نمیخواد و هر دختری میخواد با پسری باشه که اونو نمیخواد

تکنیکی کاملا علمی و اثبات شده برای اینکه بتونی مجددا رابطه کات شده خودت رو از نو بسازی و عشق قبلی رو به زندگیت برگردونی 

حتی اگه فکر کنی این کار نشدنی و یا غیرممکنه ، ما در دوره کلید طلایی بهت آموزش میدیدم تا بتونی با استفاده از تکنیک های خاص ، کاری بکنی تا عشق سابقت به زندگیت و رابطه مجدد با تو برگرده . 
اگر الان داری این متن رو می خونی، پس احتمالا به اصطلاح دچار شکست عشقی شدی و رابطه ی عاطفیت کات شده یا به مشکل برخورده . 
می تونم حدس بزنم که احتمالا مثل خیلی از افراد دیگه ای که دچار شکست عشقی میشن ، الان چه حس و حالی داری  احساس دل شکستگی  احساس نا امیدی و درموندگی و احتمالا تجربه ی احساسات شدیدی مثل غم و خشم و حس نیاز به بودن عشق و کسی که دوستش داشتی .
احتمالا مدام داری به این فکر می کنی که الان اون کجاست و داره چیکار میکنه ؟ مسلما چنین افکاری می تونه حتی قوی ترین فرد رو هم به زانو دربیاره و باعث بشه که اون فرد احساس غم شدیدی رو در قلبش حس کنه . 
اما امروز، روز شانسته ، کلید طلایی خبرهای خوبی برات  داره 
میتونی دوباره اونو برگردونی به رابطه با خودت 
بله، کاملا درست شنیدی ، می تونی دوباره برش گردونی .
نه تنها می تونی دوباره پارتنرت رو برگردونی ،  بلکه اگه چند نکته ی مهم رو اجرا کنی و به توصیه های من عمل کنی ، می تونی کلا ورق این بازی رو برگردونی . 
می تونی کاری کنی که پارتنرت تبدیل به کسی بشه که به شدت مشتاقه به تو ورابطه ی دوباره ی با تو برگرده و به جای تو اون به فردی تبدیل بشه که ازت خواهش می کنه یه شانس دوباره بهش بدی . پارتنرت بهت پیام بده و بهت بگه که چقدر دلش واست تنگ شده و دوست داره که تو، توی زندگیش باشی . می تونی کاری کنی که بهت زنگ بزنه تا بگه چقدر از اینکه رابطه اش رو باهات کرده ، پشیمون شده و دوست داره که همه چیز رو جبران کنه و دوباره با هم باشید . 

نمی تونی باورش کنی؟ اینها حرف های من نیست دوست من ، تمامی این حرف ها کاملا علمی و ثابت شده هست، بهم اعتماد کن . تحقیقات علمی نشون داده که بیش از 90 درصد رابطه هایی که به بن بست یا جدایی می رسن رو میشه نجات داد و شانس دوباره ای به این دسته از روابط داد ،  رابطه ی تو هم هیچ فرقی با اینها نداره!
من کاملا مطمئن هستم که دوره کلید طلایی میتونه بهت یاد بده که دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بدی تا دوباره این رابطه ی کات شده رو ترمیم کنی و شریک زندگیت رو، عشقت رو برگردونی .
حتی اگه به هر دلیلی پارتنرت بلافاصله بعد از کات شدن رابطه ای که با تو داشته، وارد رابطه ی جدیدی شده یا بهت گفته باشه که دیگه دوستت نداره ، تو هنوز شانس زیادی داری که بتونی دوباره وارد قلبش بشی و کاری بکنی که دوباره عاشقت بشه . به شرطی که تمامی تکنیک هایی که در  این دوره بهت آموزش میدم رو، مو به مو اجرا بکنی. 

نگران نباش ، کارهای سخت این مسیر رو من واست انجام دادم و سیستمی گام به گام از تکنیک های علمی کاملا تست شده و قدرتمند رو واست آماده کردم، که دقیقا بهت کمک میکنه تا عشق و علاقه ای که بین تو و پارتنرت بوده رو دوباره از نو بسازی  ، تا دوباره همون رابطه ی عاشقانه ی قشنگ رو با همدیگه بسازین و تجربه اش کنید . 
حالا شاید بد نباشه که چند نکته در مورد رویاهاتوبساز دات کام بهت بگم!
ما در دو سال گذشته زمان زیادی رو صرف تحلیل روابط بین زوجین کردیم و به افرادی زیادی که رابطه ی اونها کات شده بوده یا در معرض کات شدن رابطه شون بودن کمک کردیم که رابطه شکست خورده ی خودشون رو ترمیم کنن و در ادامه ی یه رابطه ی قشنگ و عاشقانه رو تجربه کنن. 
چگونه فرمول و راز موفقیت ترمیم رابطه های شکست خورده و کات شده رو پیدا کردیم؟ چگونه به بیش از 90 درصد افرادی که پارتنرشون اونها رو ترک کرده، می تونیم کمک کنیم که دوباره پارتنرشون رو جذب کنن و رابطه شون رو دوباره بسازن؟ این کار دو سال وقت از ما گرفت تا مطالعه کنیم و تکنیک های مختلف روانشناسی رو آزمون و خطا کنیم و دو سال تمام تمرکزمون رو روی روابط زوجین قرار بدیم و قدرتمندترین تکنیک های روانشناسی ای که توی این زمینه وجود داره رو مطالعه و آزمون و خطا کنیم تا در نهایت متوجه بشیم که چه تکنیک هایی جواب میده و می تونه نتیجه بخش باشه.
خوشبختانه تونستیم بر روانشناسی مردان و زنان به خوبی مسلط بشیم  و یاد بگیریم که دکمه های ذهنی در آقایون و خانوم ها وجود داره که اگه اونها رو بشناسی و فعال شون کنی، می تونی یک شانس دوباره به اکثر رابطه های کات شده و در حال مرگ بدی ، این دکمه های ذهنی دقیقا همون کلیدی هست که برای موفقیتت بهشون نیاز داری.
وقتی یاد بگیری که در هر لحظه، کدوم یکی از این دکمه های ذهنی پارتنرت رو باید فشار بدی و فعالش کنی ، دیگه مانعی باقی نمی مونه ، فقط کافیه بری و فعالش کنی  ، دقیقا به همین علته که این دوره ی آموزشی گام به گام رو تولید کردیم تا هر فردی که در شرایط یه رابطه ی کات شده قرار داره ، بتونه رابطه ی کات شده اش رو ترمیم بکنه .
علت اینکه این تکنیک ها همیشه بالای 90 درصد جواب داده این هستش که این تکنیک ها بر اساس اصول روانشناسی ذهن زن و مرد طراحی شده و به این راحتی ها نمیشه در مقابلش مقاومت کرد .
بهت آموزش میدم که چگونه به زبون ضمیر ناخودآگاه پارتنرت باهاش حرف بزنی و چگونه تصویر بدی که احتمالا قبل از کات شدن رابطه ، در ذهن پارتنرت نسب به تو مونده رو از بین ببری .
تقریبا به جرات می تونم بهت بگم که آموزش هایی که در دوره ی کلید طلایی می بینی رو در هیچ جای دیگه ندیدی و چیزی در موردش نشنیدی 
احتمالا تا اینجا متوجه شدی که چقدر این تکنیک ها و سیستم قدرتمند و تاثیرگذاره  و احتمالا سوالی که الان در ذهنت داری اینه که هزینه ی این دوره چقدره؟! اصلا نگرانش نباش . 
اما لازمه که از خودت بپرسی :
آیا واقعا عشق قبلیت رو دوست داری و عاشقش هستی؟ 
آیا واقعا میخوای کاری کنی که اون دوباره برگرده؟ 
آیا واقعا این فرد، نیمه ی گمشده ی تو هست؟ 
آیا میخوای با اون فرد زندگی و رویاهاتوبسازی ؟ 

اگه پاسخت به این سوال ها مثبته، اگه احساس می کنی این آقا یا خانم، همون فردی هست که دوست داری  سالهای سال رو در کنارش باشی و توی زندگیت این فرد همراه و همسفر تو باشه ، پس احتمالا خیلی واست مهم نیست که هزینه ی این دوره چقدر باشه . چون واقعا نمی تونی این فرصت رو از دست بدی و اجازه بدی که پارتنرت بره ، بدون توجه به اینکه هزینه ی این دوره چقدر باشه .
چند سال دیگه که به عقب برگردی و یاد چنین روزی بیفتی ، شاید حاضر باشی چند ده میلیون تومان پرداخت کنی تا یه شانس دیگه واسه برگردوندن پارتنرت به زندگیت داشته باشی .
هیچ چیزی بدتر از این نیست که مدام این آه و افسوس رو تکرار کنی که چی میشد اگه  می تونستی کاری بکنی یا حرفی بزنی که باعث بشه عشقت دوباره بیاد توی زندگیت و اون هم به اندازه ی تو، دوست داشته باشه که کل عمرتون رو با همدیگه بگذرونید . 
من ایمان دارم که دوره ی کلید طلایی می تونه به امید خدا واست معجزه کنه و بهت جواب بده . دقیقا تمامی ابزارهایی که برای شروع مجدد رابطه با پارتنرت ، و ایجاد عشق و علاقه ی مجدد بین شما دو نفر لازم داری رو در اختیارت قرار میده . کاری میکنه که پارتنرت از اعماق قلبش حس کنه که دلش واسه ی حضور تو تنگ شده و تو رو توی زندگیش کم داره ،  واسه ی همین واقعا ازت میخوام که دوره ی کلید طلایی رو امتحان کنی. اما نگران نباش، قرار نیست سرمایه ی زندگیت رو توی این راه خرج کنی ، حتی قرار نیست برای این موضوع پول  زیادی  هم سرمایه گذاری کنی .
 من واقعا دوست دارم این دوره رو تست کنی تا ببینی چقدر عالی و خارق العاده می تونه بهت جواب بده  ، واسه ی همین نمی خوام که هزینه و قیمت ، مانعی واست بشه که نتونی تستش کنی .
قرار شده بود که این دوره آموزشی رو به قیمت 300 هزار تومان به فروش برسونیم ، اما نظر من این بود که باز هم این مبلغ می تونه برای بعضی از افراد، مبلغ بالایی باشه.
بله در حال حاضر، برای مدت محدودی می تونی تنها با مبلغ 59 هزار تومان  و به مدت محدود این سیستم بسیار حرفه ای و ارزشمند رو تهیه کنی که تونسته به صدها و هزاران نفر کمک کنه دقیقا همون چیزی رو به دست بیارن که تو به دنبال اون هستی . 
 هر لحظه ای که صبر کنی و دست روی دست بذاری ، ممکنه لحظه ای باشه که بعدا حسرتش رو بخوری ، چون ممکنه عشق سابقت عاشق کس دیگه ای بشه و دیگه واقعا نشه کاری کرد .
اگر  به خودت بگی بعدا در موردش فکر می کنم  ، باید این هشدار رو بهت بدم که فرصت برگردوندن عشقت ، خیلی زیاد نیست و این شانس و فرصت ، همیشگی نیست . ممکنه روز به روز عشقت ازت دورتر بشه و  با یه فرد دیگه به راحتی جایگزین بشی . پس اگر واقعا برای برگردوندن پارتنرت جدی هستی، زمان اقدام کردن همین الانه… نه بعدا .
 در پایان این دوره یک تمرین فوق العاده قوی برای شما در نظر گرفتیم که در صورت انجام دادن این تمرین ، تمامی روابط شما بصورت تضمینی و صددرصد ، کاملا دگرگون خواهد شد  و شما با انجام این تمرین به هر آنچه که در زمینه روابط نیاز دارید خواهید رسید . 
 

شما یک قدم با هدف خودتان فاصله دارید . . .  

مبلغ سرمایه گذاری شما برای ساختن یک رابطه پایدار ، خاص و شاد

300 هزار تومان 

 برای مدتی محدود فقط 59 هزارتومان 


 پشتیبانی 

آی دی تلگرامی Homah13@
 

راهنمای خرید و دانلود از سایت 

مشخصات محصول : 

تعداد فایلها : 4 فایل صوتی 

حجم فایل ها : 240 مگابایت 

مدت زمان فایل ها : 198 دقیقه ( سه ساعت و هجده دقیقه ) 

خرید محصول روش درمان شکست عشقی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
بهزاد احتشام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من از تکنیکهای کلید طلایی که اموزش دیدم تونستم پارتنر ام که رفته بود رو برگردونم و به علاوه بر برگشت پارتنر ام اشتباهات و رفتارهایی که برای یه رابطه سم هستن رو اصلاح کنم
و من میخوام از مجموعه که این دوره رو تدارک دیدن صمیمانه تشکر کنم

من این محصول را در تاریخ 1398/06/14 خریده ام

بهزاد احتشام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز. خدا رو شاکریم و برای شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت میکنیم. 

پاسخ

مطالب مرتبط